Klausimai ir atsakymai apie enzimus

 
Klausimai ir atsakymai apie enzimus

1. Kas yra enzimai ir kam jie vartojami?

Enzimai (fermentai) – tai gamtos chemikai. Jie spartina ir valdo visus gyvybiškai svarbius procesus, vykstančius organizme.

2. Kuo skiriasi gydymas sisteminiais enzimais nuo gydymo kitais uždegimą mažinančiais vaistais?

Veikiant enzimams uždegimo židinyje greičiau suskaldomi ląstelių irimo produktai, fibrinas ir susitelkę intersticiniame audinyje plazmos baltymai, skatinama fagocitozė. Kartu greičiau išnyksta uždegimo sukeltas pabrinkimas, atkuriama sutrikusi mikrokraujotaka. Spartesnis pabrinkimo mažėjimas ir uždegimo mediatorių šalinimas nulemia skausmą mažinantį preparato poveikį. Būtina uždegimo reakcija neslopinama. Taigi, enzimai neslopina paties uždegimo, o tik pagreitina jo natūralią eigą, t. y. padeda organizmui susitvarkyti pačiam. Greita uždegimo eiga neleidžia išplisti infekcijai į gretimus organus ir audinius, greičiau pašalinami pažeisti, suirę audiniai, atsinaujina pažeistos ląstelės.

3. Ar sisteminiai enzimai yra maisto papildai, ar vaistai?

Sisteminiai enzimai yra natūralūs vaistai, o ne maisto papildai. Tai reiškia, kad, skirtingai nuo maisto papildų, su sisteminiais enzimais yra atlikti statistiškai patikimi klinikiniai tyrimai. Gydymas enzimais – tai įrodymais pagrįsta medicina.

4. Kas juos gamina? 

Vokiečių kompanija MUCOS PHARMA – besąlyginis novatorius enziminių gydomųjų preparatų gamybos srityje. Kasmet vien tik Vokietijoje MUCOS PHARMA enzimų preparatais yra gydoma apie 1,4 milijono ligonių. Tik vaistinėse galima įsigyti kokybiškų ir originalių Vokiečių gamintojo MUCOS PHARMA sisteminių enzimų preparatų, kurių poveikis pagrįstas klinikiniais tyrimais.

5. Kur galima įsigyti enzimų terapijos vaistų?

Tik vaistinėse galima įsigyti kokybiškų ir originalių Vokiečių gamintojo MUCOS PHARMA sisteminių enzimų preparatų, kurių poveikis pagrįstas klinikiniais tyrimais. Internete pasirodė pakaitalų (maisto papildų), kurie nėra pagrįsti klinikiniais tyrimais. Gamintojas MUCOS PHARMA už jų kokybę ir saugumą neatsako.

Panašūs straipsniai: