Kaip padėti sau chemoterapijos metu? Pataria gyd. onkologas, fitoterapeutas Juozas Ruolia, kuris kasdien konsultuoja žmones po onkologinių ligų gydymo

 
Kaip padėti sau chemoterapijos metu? Pataria gyd. onkologas, fitoterapeutas Juozas Ruolia, kuris kasdien konsultuoja žmones po onkologinių ligų gydymo

„Paprastai gydant vėžį pacientai nurodo, jog jau po pirmųjų radikalaus gydymo seansų susiduria su pykinimu, vėmimu, silpnumu, staigiu svorio mažėjimu, plaukų slinkimu, uždegimais, bėrimu ir patinimais. Tokie gydymo metodai kaip spindulinė terapija ar chemoterapija sunaikina vėžines ląsteles, tačiau kartu ir susilpnina organizmą. Tad siekiant įveikti sunkią ligą reikalingos ir pagalbinės gydymo priemonės. Tai padeda apsaugoti organizmą net ir tuo atveju, kai radikalus gydymas neberekomenduojamas.

Siekdami išaiškinti, kokios pagalbinės priemonės padeda atgauti jėgas sekinančio gydymo metu Amerikos tyrėjai atliko eksperimentą, kuriame dalyvavo 2339 su nemetastazavusiu krūties vėžiu susidūrusios pacientės. Savanorėms šalia įprastinio gydymo buvo taikoma ir fermentų terapija. Visais atvejais tai pasiteisino ir nesukėlė jokių pašalinių poveikių. Kartu tai padėjo sumažinti taikomų spindulinės terapijos ir chemoterapijos poveikius, o laikas nuo recidyvo nustatymo ar metastazių atsiradimo buvo prailgintas. Atlikta tyrimų ir su gimdos kakleliu sergančiomis pacientėmis. Viename jų dalyvavo 120 moterų, sergančių gimdos kaklelio vėžiu. Visoms joms buvo taikoma spindulinė terapija. Tiriamosios suskirstytos į dvi grupes po 60 pacienčių. Vienos grupės pacientėms be spindulinės terapijos buvo skirta ir sisteminė enzimų terapija, kitos grupės pacientės buvo gydytos tik spinduline terapija. Nustatyta, kad tos grupės pacientėms, kurioms skirta papildoma enzimų ( fermentų) terapija, daug rečiau pasireiškė šalutiniai poveikiai, tokie kaip makšties grybelinės infekcijos, genitalijų, skrandžio ar žarnų gleivinės pažeidimų."

 

Nobelio premijos vertas atradimas tiekia daug vilčių

 

Vakarų, Skandinavijos šalyse bei Vokietijoje jau daugelį metų plačiai taikoma sisteminė enzimų terapija, pripažinta kaip viena efektyviausių priemonių šalinant nepageidaujamus su vėžio gydymu ar pačia vėžine intoksikacija susijusius reiškinius. Enzimai, kitaip nei kiti preparatai, veikia ne tik virškinimo sistemą, tačiau ir visą organizmą, imunitetą. Skiriant šią terapiją sergantieji ne tik ilgiau išgyvena, sumažinamas uždegimas, tačiau ir pakinta jų gyvenimo kokybė, o pasiekus remisiją liga nepasikartoja. Specialistai išskiria ir taikant šią terapiją efektyvėjantį chirurginį gydymą.

Apie jaunystės fermentais vadinamų enzimų naudą nemažai rašė ir žinomi Austrijos mokslininkai prof. Ernst‘as Froind‘as ir dr. Michael‘is Kaminer‘is bei garsus Japonijos medicinos mokslų daktaras Hiromi Shinya.

 

Šiuo metu Lietuvos vaistinėse parudodami be recepto prieinami du enzimų terapijos preparatai Phlogenzym ir Wobenzym.


Wobenzym vaisto pakuotės lapelis>>>

Phlogenzym vaisto pakuotės lapelis>>>

 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

 

Panašūs straipsniai: