Kaip nesusirgti?

 
Kaip nesusirgti?

Enzimų svarba šeimos sveikatai

Kai sušlubuoja sveikata, tikimės sulaukti paties geriausio, efektyviausio gydymo. Medicinos srities mokslininkai nepaliauja ieškoti vis naujesnių būdų, kaip padėti sergančiam žmogui.

Gamtoje egzistuoja paslaptingos jėgos, kurios sukelia viso, kas gyva, pokyčius: pieną paverčia sūriu, vynuogių sultis – vynu, tešlą – duona. Šios medžiagos vadinamos enzimais arba fermentais.

Enzimai – šeimos daktaro pagalbininkai. Medikai teigia, kad liga yra ne kas kita, kaip enzimų funkcijų sutrikimas. Senstant žmogui, enzimai praranda savo efektyvumą, todėl būtina laiku pašalinti enzimų trūkumą. Susižeidus, pervargus arba susirgus organizmui reikia greitai pašalinti audinių irimo likučius, kad greičiau vyktų gijimo procesas, tuomet ir reikalingas kur kas didesnis enzimų kiekis nei yra gaunamas su maistu.

Kas tai yra enzimai?

Enzimai pagreitina ir valdo visus gyvybiškai svarbius organizme vykstančius procesus – tai biologinių procesų katalizatoriai. Žmogaus organizme nuolat darbuojasi tūkstančiai įvairiausių enzimų. Jie padeda atsinaujinti pasenusioms ir susidėvėjusioms ląstelėms, maistui virsti energija, nukenksmina organizmui svetimas medžiagas, padeda greičiau užgyti žaizdoms ir apsaugo organizmą nuo ligas sukeliančių mikroorganizmų.

Imuninė sistema

Kiekvieną dieną žmogaus organizmas kovoja su ligų sukėlėjais ir kenksmingomis medžiagomis, patenkančiomis į organizmą iš mus supančios aplinkos. Nuo ligų žmogaus organizmą saugo aktyvi organizmo imuninė sistema. Tačiau senstant, pervargus ar paveikta virusų arba bakterijų organizmo imuninė sistema praranda aktyvumą, todėl žmonėms reikia didesnio veiksmingų enzimų kiekio imunitetui atkurti.

Ką reiškia sisteminė enzimų terapija?

Daugiau kaip prieš 50 metų austrų profesorius Maksas Wolfas sugebėjo išgryninti enzimus iš natūralių produktų, tokių kaip ananasas, papaja, veršelių kasa. Sutalpinti į vieną tabletę, padengti skrandžio sultims atspariu sluoksniu, kad žmogus, išgėręs tabletę, galėtų gauti natūralių enzimų, t.y. papildytų savo enzimų atsargas.

Ar su maistu ar kitais būdais žmogus negali papildyti enzimų atsargų?

Žmogus galėtų manyti, kad tą patį gali gauti dideliais kiekiais valgydamas ananasų, papajų, veršelių kasos ir taip padėti sau greičiau pasveikti. Deja, bet taip nėra. Skrandžio turinys yra rūgštus, tad baltymas, patekęs į rūgščią terpę, surūgs – jis denatūruos, todėl praras savo katalitines savybes, bus neveiklus, nebegreitins cheminių organizmo reakcijų. Todėl mokslininkai ieškojo būdų, kaip įterpti tą veiklų enzimą į žmogaus organizmą nesukeliant alerginių reakcijų į svetimą baltymą, t.y. kad būtų saugus ir kad būtų išlaikytas enzimų katalitinis aktyvumas, t.y. kad enzimai, patekę į žmogaus organizmą, būtų efektyvūs.

Ar yra tyrimų, kurie parodytų, kad enzimų žmogui trūksta arba kad nepakankamas jų aktyvumas?

Jei kartojasi sloga, peršalimas, kvėpavimo takų ligos arba kitų organų uždegimai, kai pasigydžius aprimsta, o vėl nusilpus, peršalus – paūmėja, liga kartojasi, galima spėti, kad žmogui trūksta natūralių enzimų.

Visi žino, kad esant virusinei infekcijai antibiotikai nepadės, tada geriausia iškart pradėti gydyti enzimais.

Kokių ir kada enzimų preparatų vartoti?

Ūminių uždegimų, sukeltų virusų ar bakterijų, metu, tik pasireiškus pirmiesiems simptomams, tikslingiausia vartoti sisteminės enzimų terapijos preparatų.

Pavyzdžiui, sergant sinusitu, Phlogenzym® sumažina gleivinių paburkimą, skausmą, skystina gleives; sergant bronchitu, plaučių uždegimu ar kitomis kvėpavimo sistemos ligomis Phlogenzym® sumažina bronchų gleivinės paburkimą, dėl to pagerėja atsikosėjimas ir plaučių funkcija.

Šias ligas gydant kompleksiškai, t.y. kartu su antibiotikais vartojant enzimų preparatų, padidėja antibiotikų koncentracija organizme, ligonis pasveiksta greičiau. Sumažėja galimybė uždegimui pasikartoti.

Šiandieninėje sporto medicinoje enzimų preparatai skiriami sveikimo procesams pagreitinti po patempimų, sumušimų ir kitų traumų atvejais. Vartojant enzimus prieš varžybas, sustiprinama apsauginė – imuninė sistema, padidinamas atsparumas fiziniams ir psichiniams krūviams.

Šie preparatai svarbūs tiek profesionaliems sportininkams, tiek ir mėgėjams. Enzimų preparatai leidžia greitai pašalinti raumenų pertempimo simptomus, sumažinti skausmą ir judrumo apribojimą.

Šios enzimų savybės plačiai taikomos ir chirurgijoje gijimo procesui pagreitinti ir uždegimo intensyvumui sumažinti. Juos vartojant pooperaciniu periodu, greičiau nyksta patinimai ir kraujosruvos, pooperacinis periodas būna daug lengvesnis.

Phlogenzym®  yra saugus, nes šalutiniai poveikiai būna reti ir nepavojingi. Tai ypač svarbu sergant gretutinėmis ligomis, kai dėl šalutinių poveikių pavojaus kiti preparatai negali būti skiriami.

Phlogenzym® – vaistas, parduodamas vaistinėse be recepto, tačiau apie gydymo kurso trukmę, dozuotę, turėtų patarti gydytojas ar vaistininkas.

Kokiomis savybėmis pasižymi preparatas Phlogenzym®?

  • Greitai ir smarkiai mažina tinimus ir skausmus.
  • Padidina antibiotikų koncentraciją veikimo vietoje.
  • Aktyvina imunines sistemos ląsteles.
  • Greičau pašalinami pažeisti audiniai ir atsinaujina ląstelės.
  • Infekcija neišplinta į gretimus organus ir audinius, t.y. pagreitinama natūrali uždegimo eiga ir galutinai likviduojamas uždegimas.

Geriausių rezultatų gausite, jei Phlogenzym® pradėsite vartoti kuo anksčiau;
Teisingai dozuosite: po 2 tabletes 3 kartus per dieną;

Nesukramtytas tabletes prarysite 0,5-1 val. iki valgio užsigerdami stikline vandens;
Gydymą tęsite, kol išnyks ligos simptomai.

Užteršta aplinka, netaisyklinga mityba, piktnaudžiavimas alkoholiu, tabaku ar net vaistais, ypač antibiotikais, taip pat neišvengiami senatvės procesai alina organizmą. Imuninė sistema sunkiai pajėgia kovoti su ligų sukėlėjais, kenksmingomis medžiagomis.

Enzimai padeda nukenksminti metabolizmo atliekas ir svetimas medžiagas, aktyvina imuninę apsauginę sistemą, ir organizmas saugomas nuo ligų.

Plačiau apie Phlogenzym ir vaisto pakuotės lapelis>>>

Phlogenzym

Phlogenzym moterims

Panašūs straipsniai: